1 kwietnia 2016

Jak uczestniczyć w kursie?

1. Wykup kurs, np. w naszym sklepie internetowym: PRZEJDŹ DO SKLEPU lub prześlij do nas kod zabezpieczający, jeśli kupiłeś kurs w inny sposób.

2. Poczekaj na kod dostępu. W ciągu 48h od wykupienia kursu lub otrzymania przez nas kodu zabezpieczającego otrzymasz KOD DOSTĘPU do wykupionego kursu. Kod dostępu nie jest kodem zabezpieczającym.

3. Utwórz konto na platformie e-learningowej.

– wejdź na platformę e-learningową: www.kurs.forfame.pl/platforma

– wciśnij “Zaloguj się” w górnym prawym rogu witryny

– wciśnij “Rozpocznij teraz od utworzenia nowego konta”

– wypełnij dane formularza indywidualnego konta

– poczekaj na otrzymanie wiadomości e-mail z potwierdzeniem utworzenia konta i POTWIERDŹ KONTO klikając w link podany w wiadomości

4. Zaloguj się i podaj otrzymany kod dostępu po wejściu w interesujący Cię kurs na platformie.

5. Otrzymujesz dostęp do materiałów szkoleniowych. Materiały są zabezpieczone, dlatego otwieraj je w przeglądarce. Po ściągnięciu na twardy dysk Twojego komputera mogą być nieczytelne. Nigdy nie blokujemy dostępu do materiałów, do których możesz wrócić kiedy tylko chcesz.

6. Po zapoznaniu się z materiałami podejdź do EGZAMINU

– egzamin jest testem jednokrotnego wyboru składającym się z 10 pytań (min. 7 poprawnych odpowiedzi równa się zaliczeniu). Jeśli zaliczysz egzamin otrzymasz wiadomość na platformie “Gratulujemy ukończenia kursu”, jeśli nie zaliczysz “Spróbuj ponownie”. Nie ma limitu podejść do egzaminu.

7. Po ukończeniu kursu wypełnij formularz zamówienia dokumentów. Nie wypełnienie formularza jest równoznaczne z nieotrzymaniem dokumentów!

Link: kurs.forfame.pl/formularz-zamowienia-dokumentow/