Loading...

KROK 1: Instrukcja wypełnienia formularza

1. Wypełnij formularz tylko, jeśli pozytywnie zaliczyłeś egzamin!

2. Jeśli wybierasz komplet darmowy za 0 zł, nie wypełniaj formularza. Certyfikat ukończenia kursu PDF jest dostępne do pobrania na platformie e-learningowej po pozytywnym ukończeniu kursu.

3. Prosimy o uważne wypełnienie formularza. Dane podane w formularzu są wiążące i są podstawą do wystawienia dokumentacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie błędy popełnione przy wypełnianiu formularza przez kursanta.

4. Wypełnij wszystkie wymagane pola, w tym upewnij się, że dodałeś załącznik: potwierdzenie wykonania przelewu za dokumentację. BEZ ZAŁĄCZONEGO POTWIERDZENIA DOKUMENTACJA NIE ZOSTANIE PRZEKAZANA DO REALIZACJI.

5. Dokumentacja realizowana i wysyłana jest w ciągu 48h roboczych od momentu poprawnego wypełnienia formularza zamówienia dokumentów. Tolerancja +/- 24h robocze.

6. ZDJĘCIE - akceptowane jest zdjęcie dyplomowe, paszportowe lub dowodowe w formacie .jpg (może być prawidłowo wykonany skan). Brak załączenia zdjęcia jest równoznaczny z oświadczeniem, iż zdjęcie do legitymacji w formie książeczki zostanie wklejone samodzielnie. Do kart plastikowych zdjęcie jest WYMAGANE. Nie odpowiadamy za jakość załączonego zdjęcia.

7. Formularz składa się z 4 szybkich kroków.


KROK 2: Dane osobowe

Dane do dokumentacji

Dane do wysyłki dokumentacji

0% Complete


  KROK 3: Wybór dokumentacji  Koszty wysyłki


  KROK 4: Wykonaj przelew wykorzystując poniższe dane i załącz potwierdzenie przelewu

  Wykonaj przelew bankowy

  Akademio  ul. Podmiejska 5/1.14, 19-300 Ełk NIP: 8481802986

  Nr rachunku: Idea Bank S.A. 58 1950 0001 2006 9322 4305 0001

  tytułem: imię i nazwisko, opłata za dokumenty 

  0% Complete

   1. Wciśnij "Zatwierdź formularz", aby sprawdzić poprawność podanych danych. Jeśli formularz zawiera błędy, wypełnij go od nowa.

   2. Po sprawdzeniu poprawności danych wciśnij "Wyślij formularz"

   * To pole jest wymagane