Najczęściej zadawane pytania

Odpowiedzi, których możesz szukać

Przed rozpoczęciem kursu

Aby zapisać się na kurs wystarczy go wykupić. Skorzystaj z bogatej oferty kursów w naszym sklepie internetowym https://kurs.forfame.pl/sklep. Płacąc za kurs poprzez szybkie płatności Dotpay klucz dostępu otrzymasz w kilka chwil po złożeniu zamówienia. Jeśli wybierzesz opcję przelewu bankowego to klucz dostępu zostanie do Ciebie wysłany dopiero w momencie zaksięgowania wpłaty.
To od Ciebie zależy ile czasu będziesz uczestniczył w kursie i to Ty decydujesz o czasie poświęconym na naukę i zaznajomienie się z materiałami szkoleniowymi. Do egzaminu możesz podejść zarówno już pierwszego dnia uczestnictwa w kursie jak i po kilku miesiącach od jego rozpoczęcia. Dostęp do materiałów szkoleniowych jest nieograniczony czasowo – z platformy możesz korzystać 24h/dobę.
E-learning to nowoczesna i wygodna forma prowadzenia kształcenia, z której korzysta już coraz więcej placówek oświatowych w Polsce. Organizowane przez nas kursy są w 100% Online i nie ma potrzeby, abyś osobiście stawił się w siedzibie placówki. Wszystkie formalności załatwiane są poprzez e-mail oraz platformę e-learningową i formularz naszej strony internetowej.
Tak, w tym celu prześlij na e-mail: biuro@forfame.pl dane do faktury, a zostanie ona wystawiona i wysłana w wiadomości e-mail.

W trakcie kursu

Egzamin odbywa się na platformie e-learningowej. Po zapoznaniu się z materiałami szkoleniowymi lub w momencie, kiedy uznasz, że jesteś gotowy, możesz podejść do egzaminu, który jest w formie testu jednokrotnego wyboru składającego się z 10 pytań zamkniętych. Do zaliczenia egzaminu należy podać min. 70% poprawnych odpowiedzi. Nie ma limitu podejść do egzaminu. Egzamin nie jest także ograniczony czasowo. Egzamin jest w cenie kursu, a kolejne podejścia są bezpłatne.
Gratulacje! Po pozytywnym zaliczeniu egzaminu, na platformie e-learningowej masz możliwość samodzielnego pobrania certyfikatu ukończenia kursu PDF, który jest w cenie kursu. Jeżeli będziesz zainteresowany zamówieniem dokumentacji w wersji papierowej wykup ją wypełniając formularz zamówienia dokumentów: https://kurs.forfame.pl/formularz-zamowienia-dokumentow
Na dokumentacji w wersji papierowej nie ma takiej informacji, natomiast jest ona na certyfikacie ukończenia kursu PDF.
Dokumentacja w wersji papierowej realizowana i wysyłana jest standardowo w ciągu 2 dni roboczych od momentu poprawnego jej zamówienia. Numer przesyłki i link do jej śledzenia dostępny jest na Twoim koncie. Dokumenty wysyłane są spakowane w ochronną obwolutę w kartonowej, twardej kopercie, aby uniknąć ich uszkodzenia podczas transportu. Dokumenty wysyłane są kurierem na terenie Polski, natomiast za granicę listem poleconym poprzez Pocztę Polską.
Tak, po kursie e-learningowym otrzymuje się takie same uprawnienia jak po kursie stacjonarnym.

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

[bws_google_captcha]