8 sierpnia 2017

Instrukcja

Jak otrzymać dokumenty?


Prosimy o uważne przeczytanie poniższej instrukcji.

WYPEŁNIJ FORMULARZ TYLKO, JEŚLI ZALICZYŁEŚ POZYTYWNIE EGZAMIN!

1. Wypełnij formularz zamówienia dokumentów zaznaczając:

  • formę dokumentów,
  • wybór opłaty za przesyłkę,
    oraz dokonując opłaty (KROK 3) wyliczonej przez formularz.

Sprawdź poprawność danych, które podałeś w formularzu!

2. ZDJĘCIE:

  • PEŁNA DOKUMENTACJA wymaga zdjęcia w formie elektronicznej (.jpeg). Załącz je w odpowiednim miejscu w formularzu i wciśnij “Upload”
  • KOMPLET PODSTAWOWY DOKUMENTÓW nie wymaga zdjęcia w formie elektronicznej. Jeśli chcesz wkleić zdjęcie we własnym zakresie – nie załączaj zdjęcia i zaznacz opcję “Zdjęcie wkleję we własnym zakresie”.

3. Realizacja dokumentów trwa do 7 dni roboczych + ok. 3-5 dni na przesyłkę.

4. Wpis do Rejestru Profesjonalnych Kadr Sportowych (RPKS) przy Polskiej Federacji Sportu (www.polskafederacjasportu.pl) dla naszych absolwentów to koszt 200 zł za wpis bezterminowy (50% ceny).

5. Opłaty za dokumenty należy dokonać w KROKU 3 korzystając z danych do przelewu i podając kwotę wyliczoną przez formularz.

6. Prosimy o uważne wypełnienie formularza. Dane podane w formularzu są wiążące i są podstawą do wystawienia dokumentacji. Nie ponosimy odpowiedzialności za wszelkie błędy popełnione przy wypełnianiu formularza przez kursanta.

7. Jeśli wybierasz komplet darmowy za 0 zł, nie wypełniaj formularza. Zaświadczenie PDF jest dostępne do pobrania na platformie e-learningowej po pozytywnym ukończeniu kursu.